رضا برادران اصفهانی

فرهنگ تولید ثروت را به کودکانمان بیاموزیم

رضا برادران اصفهانی کارآفرین، فعال اقتصادی و از نمایندگان منتخب اتاق بازرگانی اصفهان معتقد است باید فرهنگ تولید ثروت را به کودکانمان بیاموزیم

فرهنگ تولید ثروت را به کودکانمان بیاموزیم

به گزارش حقوق نیوز رضا برادران اصفهانی کارآفرین، فعال اقتصادی و از نمایندگان منتخب اتاق بازرگانی اصفهان معتقد است باید فرهنگ تولید ثروت را به کودکانمان بیاموزیم.

برادران اصفهانی گفت: ایران کشوری نفت خیز است که این نعمت خدادادی علیرغم تمام مواهبی که نصیب کشور ما کرده است اما متاسفانه باعث شده تا فرهنگ تولید ثروت در ایران آنچنان که باید رشد نیابد.

وی با یادآوری اینکه ایران در طول تاریخ خود همواره اقتصادی پویا داشته و امپراتوری های گسترده و با عظمت در این کشور چه قبل و چه بعد از اسلام با اقتدار معیشت مردم این سرزمین را مدیریت کردند و مردم نیز خود به تولید ثروت می پرداختند بر لزوم و اهمیت پرورش ذهن کودکان بر اساس کارآفرینی و تولید ثروت تاکید کرد.

وی گفت: باید به کودکانمان بیاموزیم علم و ثروت در کنار یکدیگر می توانند باعث رشد و اعتلای فردی و اجتماعی گردند. برادران اصفهانی ادامه داد: باید کودکان به گونه ای پرورش یابند که از سنین پایین استفاده بهینه از منابع و مدیریت مالی خود را بیاموزند.

لینک کوتاه https://b2n.ir/p23446+ 0
مخالفم - 0

تمامی حقوق این سایت برای پایگاه اطلاع رسانی رضا برادران اصفهانی محفوظ است.